اعلانات سایت

معرفی پنج نرم افزار ضبط تصاویر صفحه نمایش

معرفی پنج نرم افزار ضبط تصاویر صفحه نمایش

از نیلوفر سالارزایی در
Number of replies: 0
flashback studio camtasia apowersoft bandicam

ضبط تصاویر و فیلم گرفتن از صفحه نمایش نیاز خیلی از ماست اینجا بهترین ابزار های فیلمبرداری از صفحه نمایش معرفی شده اما قطعا غیر از این لیست نرم افزار های کاربردی دیگه ای هم هستند که ممکن است این امکانات و ویژگی ها و حتی بیشتر از اینها رو ارائه بدهند.

1- نرم افزار  Camtasia: اگر به دنبال یک نرم افزاری می گردید که هم بتوانید با آن از صفحه نمایش فیلم بگیرید و هم فیلم و صدا را با آن ویرایش کنید، به سراغ این نرم افزار بروید.

2- نرم افزار OBS Studio: اگر به دنبال یک نرم افزار عالی برای استریم گیم و پخش همزمان استریم می گردید پیشنهاد ما این نرم افزار کاربردی و کار راه انداز است.

3- نرم افزار Apowersoft Screen Recorder : نرم‌افزاری حرفه‌ای با کاربری آسان است که می‌توان از آن برای ضبط تصویر و فیلم از صفحه‌ی نمایش و صدای فعالیت‌ها در همان حین، استفاده نمود.

4- نرم افزار Bandicam: نرم افزاری برای ضبط و فیلم برداری از محیط بازی ها، ویدئوها و فعالیت های صورت گرفته بر روی دسکتاپ با کیفیت بالا می باشد.

5- نرم افزار BB flashback: نرم افزار مفید و کاربردی که كمك ميكند تا شما با فیلم گرفتن از محیط کاربری خود سوال دوستتان را جواب دهید و او هم به سادگی به مشکلاتش پاسخ گفته است.